4.7/5
Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
61395

Ubiquiti UF-SM-10G SFP+ Module

Singlemode 10G SFP+ 2x LC (2-pack)

75,00excl. btw

90,75incl. btw

Ubiquiti UF-SM-10G SFP+ Module
Singlemode 10G SFP+ 2x LC (2-pack)

75,00 excl. btw

90,75 incl. btw

Uit voorraad leverbaar

Bekijk staffelkorting

Vandaag besteld, vrijdag in huis

Klanten beoordelen KommaGo met een  4.7/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De Ubiquiti UF-SM-10G is een set van twee singlemode 10G SFP+ modules met 2 LC connectoren. De SFP+ modules ondersteunen een golflengte van 1310nm en kunnen een afstand van 10km overbruggen. Geschikt voor alle UBNT producten met SFP+ poorten.

Specificaties

Merk Ubiquiti
Artikelnummer UF-SM-10G
EAN 810354025938
Equivalent Nee
SFP-type SFP+
Overdrachtssnelheid 10 Gigabit (10000 Mbps)
Singlemode of multimode Singlemode
Connectortype LC
Aantal vezels 2 - Duplex
Maximale afstand 10000 meter
TX-waarde 1310nm
RX-waarde 1310nm
Min. temperatuur 0°C
Max. temperatuur 70°C

Reviews

Veelgestelde vragen