4.5/5
Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Blindshipping mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
61391

Ubiquiti UF-MM-1G SFP Module

Multimode 1G SFP, 2x LC (2-pack)

22,00excl. btw

26,62incl. btw

Ubiquiti UF-MM-1G SFP Module
Multimode 1G SFP, 2x LC (2-pack)

22,00 excl. btw

26,62 incl. btw

Uit voorraad leverbaar

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Klanten beoordelen KommaGo met een  4.5/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De Ubiquiti UF-MM-1G is een set van twee multimode 1G SFP modules met 2 LC connectoren. De SFP modules ondersteunen een golflengte van 850nm en kunnen een afstand van 550 meter overbruggen. Geschikt voor alle UBNT producten met SFP poorten.

Specificaties

Merk Ubiquiti
Artikelnummer UF-MM-1G
EAN 810354025907
Equivalent Nee
SFP-type SFP
Overdrachtssnelheid 1 Gigabit (1000 Mbps)
Singlemode of multimode Multimode
Connectortype LC
Aantal vezels 2 - Duplex
Maximale afstand 550 meter
TX-waarde 850nm
RX-waarde 850nm
Min. temperatuur 0°C
Max. temperatuur 70°C

Alternatieven

Ubiquiti UF-MM-10-G SFP+ Module

Multimode 10G SFP+ 2x LC (2-pack)

39,00excl. btw

47,19incl. btw

Uit voorraad leverbaar
Meer informatie

Ubiquiti UF-SM-10G SFP+ Module

Singlemode 10G SFP+ 2x LC (2-pack)

75,00excl. btw

90,75incl. btw

Uit voorraad leverbaar
Meer informatie

Ubiquiti UF-SM-10G-S SFP+ Module

Singlemode 10G SFP+ 1x LC (2-pack)

149,00excl. btw

180,29incl. btw

Uit voorraad leverbaar
Meer informatie

Reviews

5

van de 5

1 reviews

5 sterren1
4 sterren0
3 sterren0
2 sterren0
1 ster0

Dit product beoordelen?

Trusted Shops Review

13-01-2021

Prikken en klaar, probleemloos product

Veelgestelde vragen