Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
Product image

Ubiquiti SFP Transceiver Module

SFP naar RJ45

22,00excl. btw

26,62incl. btw

Ubiquiti SFP Transceiver Module
SFP naar RJ45

22,00 excl. btw

26,62 incl. btw

Bel voor levertijd Niet op voorraad in eigen magazijn. Onze leverancier geeft geen verwachte leverdatum af.
Neem contact met ons op voor meer informatie.

Klanten beoordelen Wiredshop met een  4.64/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

Met de Ubiquiti UF-RJ45-1G SFP Transceiver Module kunt u een RJ45 ethernetkabel aansluiten op een SFP-poort. De SFP Transceiver Module ondersteunt snelheden tot 1 Gbps en afstanden tot 100 meter.

Eigenschappen Ubiquiti UF-RJ45-1G

Ethernetkabel aansluiten op SFP-poort
Ondersteunde media: koper
Type connector: RJ45
Gegevenssnelheid: 10/100/1000 Mbps
Kabelafstand: 100 m
Maximaal verbruik: 1.2 Watt
Bedrijfstemperatuur: 0° C tot 70° C

Specificaties

Merk Ubiquiti
Artikelnummer UF-RJ45-1G
EAN 817882022729
Equivalent Ja
SFP-type SFP
Overdrachtssnelheid 1 Gigabit (1000 Mbps)
Singlemode of multimode n.v.t.
Connectortype Koper (RJ45)
Aantal vezels n.v.t.
Maximale afstand 100 meter
TX-waarde n.v.t.
RX-waarde n.v.t.
Min. temperatuur 0°C
Max. temperatuur 70°C

Bundels

  • 10% Bundelkorting

    10xUbiquiti SFP Transceiver Module

    Ubiquiti SFP SFP naar RJ45 10-pack

    198,00excl. btw

    239,58incl. btw

    Bel voor levertijd

  • 5% Bundelkorting

    5xUbiquiti SFP Transceiver Module

    Ubiquiti SFP SFP naar RJ45 5-pack

    104,50excl. btw

    126,45incl. btw

    Bel voor levertijd

  • Bundle

    2xUbiquiti SFP Transceiver Module

    Ubiquiti SFP naar RJ45 module Duo Pack

    44,00excl. btw

    53,24incl. btw

    Bel voor levertijd

Alternatieven

  • Ubiquiti SFP+ Transceiver Module

    SFP+ naar RJ45

    69,00excl. btw

    83,49incl. btw

    Uit voorraad leverbaar
    Meer informatie
  • Ubiquiti UF-MM-1G SFP Module

    Multimode 1G SFP, 2x LC (2-pack)

    1 Reviews

    22,00excl. btw

    26,62incl. btw

    Uit voorraad leverbaar
    Meer informatie
  • Ubiquiti UF-SM-1G-S SFP Module

    Singlemode 1G SFP 1x LC (2-pack)

    29,00excl. btw

    35,09incl. btw

    Uit voorraad leverbaar
    Meer informatie

Accessoires

  • FTP Slimline Kabel Cat6a 1m

    grijs

    1 Reviews

    4,70excl. btw

    5,69incl. btw

    Uit voorraad leverbaar
    Meer informatie
  • FTP Slimline Kabel Cat6a 1,5m

    grijs

    5,03excl. btw

    6,08incl. btw

    Uit voorraad leverbaar
    Meer informatie
  • FTP Slimline Kabel Cat6a 2m

    grijs

    5,35excl. btw

    6,47incl. btw

    Uit voorraad leverbaar
    Meer informatie

Reviews

Veelgestelde vragen

U kunt deze SFP-module inderdaad op deze manier toepassen. 
De SFP+ WAN poort op de Ubiquiti UDM-Pro is 1G en 10G geschikt, deze Ubiquiti SFP Transceiver Module kan dan ook toegepast worden.