4.5/5
Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Blindshipping mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
79587

Ubiquiti SFP+ DAC Patchkabel

Direct Attach Copper Cable, 10G SFP+, 0.5 meter

25,00excl. btw

30,25incl. btw

Ubiquiti SFP+ DAC Patchkabel
Direct Attach Copper Cable, 10G SFP+, 0.5 meter

25,00 excl. btw

30,25 incl. btw

Uit voorraad leverbaar

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Klanten beoordelen KommaGo met een  4.5/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De Ubiquiti SFP+ DAC is een koperen SFP+ male naar SFP+ male kabel van 0.50 meter lang. Hiermee kunt u twee Ubiquiti UniFi switches onderling met elkaar verbinden. De patchkabel is geschikt voor doorvoersnelheden tot 10Gbps over korte afstanden.

Eigenschappen Ubiquiti SFP+ DAC Patch cable

SFP+ male naar SFP+ male
Snelheden tot 10 Gbps
Materiaal kabel: koper
Zeer dunne kabel (OD 4.2mm, 30AWG)
Lengte: 0.5 meter

Specificaties

Merk Ubiquiti
Artikelnummer UC-DAC-SFP+
EAN 810010070906
SFP-type SFP+
Overdrachtssnelheid 10 Gigabit (10000 Mbps)
Singlemode of multimode n.v.t.
Connectortype Koper (patchkabel)
Maximale afstand 0.5 meter

Reviews

5

van de 5

1 reviews

5 sterren1
4 sterren0
3 sterren0
2 sterren0
1 ster0

Dit product beoordelen?

Trusted Shops Review

02-06-2021

Perfecte kwaliteit en gemakkelijk te plaatsen.

Veelgestelde vragen

Een DAC-kabel werkt over het algemeen op zowel 1000 Base als SFP+ (10gb).

Meestal moet de SFP+ poort nog wel worden geconfigureerd naar 1000 Base, zodat beide poorten op dezelfde snelheid communiceren.

Wanneer u 2 switches met elkaar wilt koppelen via een patchkabel en losse SFP-modules, kan dit anders werken dan met een DAC-kabel. Neemt u in dat geval contact met ons op voor de mogelijkheden. 
De witte variant van de Ubiquiti SFP+ DAC kabel is (momenteel) alleen verkrijgbaar in 0,5 meter, maar de zwarte vairanten zijn verkrijgbaar in 1 meter, 2 meter en 3 meter. DIt gaat om de UDC-1, UDC-2 en UDC-3 SFP+ kabels.

Indien u een langere kabel nodig heeft dan is het daarnaast ook mogelijk om losse SFP+ modules en losse glasvezelkabels aan te schaffen en op die manier een soortgelijke constructie te realiseen. Hiervan ligt de prijs echter wel hoger.