4.5/5
Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Blindshipping mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
56923

TP-Link TL-SM311LM

SFP Multimode module

29,00excl. btw

35,09incl. btw

TP-Link TL-SM311LM
SFP Multimode module

29,00 excl. btw

35,09 incl. btw

Uit voorraad leverbaar

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Klanten beoordelen KommaGo met een  4.5/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De TP-Link TL-SM311 is een 1,25G SFP transceiver met een 850nm Dual LC connector, geschikt voor multimode glasvezelverbindingen tot 550 meter. De module wordt gevoed via de switch.

Eigenschappen multimode mini-GBIC SPF module

Doorvoersnelheid 1,25 Gbps
Met LC/UPC-poort
Compatibel met diverse standaarden: IEEE 802.3z, CSMA/CD en TCP/IP
Maximale kabellengte: 550 meter
Vezeltype 50/125?m of 62.5/125?m multimode fiber
Golflengte: 850nm
Werkt op 3,3 Volt

Specificaties

Merk TP-Link
Artikelnummer TL-SM311LM
EAN 6935364030209
Equivalent Nee
SFP-type SFP
Overdrachtssnelheid 1 Gigabit (1000 Mbps)
Singlemode of multimode Multimode
Connectortype LC
Aantal vezels 2 - Duplex
Maximale afstand 550 meter
TX-waarde 850nm
RX-waarde 850nm
Min. temperatuur 0°C
Max. temperatuur 70 °C

Reviews

5

van de 5

1 reviews

5 sterren1
4 sterren0
3 sterren0
2 sterren0
1 ster0

Dit product beoordelen?

Trusted Shops Review

17-08-2021

Doet wat het moet doen. Eenvoudig in gebruik.

Veelgestelde vragen