4.5/5
Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Blindshipping mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
59817

SFP+ Module voor Netgear

Equivalent: Netgear AXM762

45,00excl. btw

54,45incl. btw

SFP+ Module voor Netgear
Equivalent: Netgear AXM762

45,00 excl. btw

54,45 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Klanten beoordelen KommaGo met een  4.5/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

Deze hoogkwalitatieve singlemode SFP+ module is speciaal gecodeerd voor Netgear en is het equivalent voor de Netgear AXM762. De Gigabit SFP+ module ondersteunt een golflengte van 1310 nm en kan een afstand van 10 km overbruggen.

Eigenschappen SFP+ Module voor Netgear

Equivalent:
Transceiver type:
Gecodeerd voor:
Bekabeling:
Media:
Netwerkpoort:
Netwerk protocol:
Golflengte TX:
Golflengte RX:
Max. afstand:
Min. temperatuur:
Max. temperatuur:
DDM:

Netgear AMX762
SFP+
Netgear
Fiber
Singlemode
LC/PC duplex
10 Gigabit Ethernet
1310 nm
1310 nm
10000 m
0 °C
70 °C
Ja

Specificaties

Merk KommaGo
Artikelnummer SFP0006
EAN SFP0006
Equivalent Ja
SFP-type SFP+
Overdrachtssnelheid 10 Gigabit (10000 Mbps)
Singlemode of multimode Singlemode
Connectortype LC
Aantal vezels 2 - Duplex
Maximale afstand 10000 meter
TX-waarde 1310nm
RX-waarde 1310nm
Min. temperatuur 0°C
Max. temperatuur 70°C

Alternatieven

SFP+ Module voor Netgear

Equivalent: Netgear AXM761

39,00excl. btw

47,19incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Meer informatie

SFP Module voor Netgear

Equivalent: Netgear AGM731F

39,00excl. btw

47,19incl. btw

Uit voorraad leverbaar
Meer informatie

SFP Module voor Netgear

Equivalent: Netgear AGM732F

39,00excl. btw

47,19incl. btw

Uit voorraad leverbaar
Meer informatie

Reviews

Veelgestelde vragen