Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
Product image

SFP Module voor Netgear

Equivalent: Netgear AGM732F

39,00excl. btw

47,19incl. btw

SFP Module voor Netgear
Equivalent: Netgear AGM732F

39,00 excl. btw

47,19 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen Niet op voorraad in eigen magazijn, maar doorgaans wel goed leverbaar bij onze leverancier.
Wij verwachten het product binnen 3 werkdagen te kunnen versturen

Klanten beoordelen Wiredshop met een  4.61/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

Deze hoogkwalitatieve singlemode SFP module is speciaal gecodeerd voor Netgear en is het equivalent voor de Netgear AGM732F. De Gigabit SFP+ module ondersteunt een golflengte van 1310 nm en kan een afstand van 10 km overbruggen.

Eigenschappen SFP Module voor Netgear

Equivalent:
Transceiver type:
Gecodeerd voor:
Bekabeling:
Media:
Netwerkpoort:
Netwerk protocol:
Golflengte TX:
Golflengte RX:
Max. afstand:
Min. temperatuur:
Max. temperatuur:
DDM:

Netgear AMX762F
SFP
Netgear
Fiber
Singlemode
LC/PC duplex
Gigabit Ethernet
1310 nm
1310 nm
10000 m
0 °C
70 °C
Nee

Specificaties

Merk KommaGo
Artikelnummer SFP0005
EAN SFP0005
Equivalent Ja
SFP-type SFP
Overdrachtssnelheid 1 Gigabit (1000 Mbps)
Singlemode of multimode Singlemode
Connectortype LC
Aantal vezels 2 - Duplex
Maximale afstand 10000 meter
TX-waarde 1310nm
RX-waarde 1310nm
Min. temperatuur 0 °C
Max. temperatuur 70 °C

Alternatieven

  • SFP Module voor Netgear

    Equivalent: Netgear AGM731F

    39,00excl. btw

    47,19incl. btw

    Uit voorraad leverbaar
    Meer informatie
  • SFP+ Module voor Netgear

    Equivalent: Netgear AXM761

    39,00excl. btw

    47,19incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Meer informatie
  • SFP+ Module voor Netgear

    Equivalent: Netgear AXM762

    45,00excl. btw

    54,45incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Meer informatie

Reviews

Veelgestelde vragen