4.7/5
Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
74633

SFP+ Module voor Dell

Equivalent: Dell SFP-10G-SR

79,00excl. btw

95,59incl. btw

SFP+ Module voor Dell
Equivalent: Dell SFP-10G-SR

79,00 excl. btw

95,59 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Bekijk staffelkorting

Klanten beoordelen KommaGo met een  4.7/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

Deze hoogkwalitatieve singlemode SFP module is speciaal gecodeerd voor Cisco en is het equivalent voor de Cisco SFP-10G-SR. De 10 Gigabit SFP module ondersteunt een golflengte van 850 nm en kan een afstand van 400m overbruggen.

Eigenschappen SFP+ Module voor Dell

Equivalent:
Transceiver type:
Gecodeerd voor:
Bekabeling:
Media:
Netwerkpoort:
Netwerk protocol:
Golflengte TX:
Golflengte RX:
Max. afstand:
Min. temperatuur:
Max. temperatuur:

Dell SFP-10G-SR
SFP+
Dell
Fiber
Multimode
LC/PC duplex
10 Gigabit Ethernet
850 nm
850 nm
400 m
-40 °C
85 °C

Specificaties

Merk KommaGo
Artikelnummer SFP0086
Equivalent Ja
SFP-type SFP+
Overdrachtssnelheid 10 Gigabit (10000 Mbps)
Singlemode of multimode Multimode
Connectortype LC
Aantal vezels 2 - Duplex
Maximale afstand 400 meter
TX-waarde 850nm
RX-waarde 850nm
Min. temperatuur -40°C
Max. temperatuur 85°C

Reviews

Veelgestelde vragen