4.5/5
Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Blindshipping mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
74635

SFP+ Module voor Dell

Equivalent: Dell SFP-10G-LR

109,00excl. btw

131,89incl. btw

SFP+ Module voor Dell
Equivalent: Dell SFP-10G-LR

109,00 excl. btw

131,89 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Klanten beoordelen KommaGo met een  4.5/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

Deze hoogkwalitatieve singlemode SFP module is speciaal gecodeerd voor Dell en is het equivalent voor de Dell SFP-10G-LR. De 10 Gigabit SFP module ondersteunt een golflengte van 1310 nm en kan een afstand van 10 km overbruggen.

Eigenschappen SFP+ Module voor Dell

Equivalent:
Transceiver type:
Gecodeerd voor:
Bekabeling:
Media:
Netwerkpoort:
Netwerk protocol:
Golflengte TX:
Golflengte RX:
Max. afstand:
Min. temperatuur:
Max. temperatuur:

Dell SFP-10G-LR
SFP+
Dell
Fiber
Singlemode
LC/PC duplex
10 Gigabit Ethernet
1310 nm
1310 nm
10000 m
-40 °C
85 °C

Specificaties

Merk KommaGo
Artikelnummer SFP0087
Equivalent Ja
SFP-type SFP+
Overdrachtssnelheid 10 Gigabit (10000 Mbps)
Singlemode of multimode Singlemode
Connectortype LC
Aantal vezels 2 - Duplex
Maximale afstand 10000 meter
TX-waarde 1310nm
RX-waarde 1310nm
Min. temperatuur -40°C
Max. temperatuur 85°C

Reviews

Veelgestelde vragen