4.5/5
Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Blindshipping mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
64187

SFP Module voor Cisco

Equivalent: Cisco GLC-SX-MMD

69,00excl. btw

83,49incl. btw

SFP Module voor Cisco
Equivalent: Cisco GLC-SX-MMD

69,00 excl. btw

83,49 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Klanten beoordelen KommaGo met een  4.5/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

Deze hoogkwalitatieve multimode SFP module is speciaal gecodeerd voor Cisco en is het equivalent voor de Cisco SFP-GE-S/GLC-SX-MMD. De Gigabit SFP module ondersteunt een golflengte van 850 nm en kan een afstand van 550 m overbruggen.

Eigenschappen SFP Module voor Cisco

Equivalent:
Transceiver type:
Gecodeerd voor:
Bekabeling:
Media:
Netwerkpoort:
Netwerk protocol:
Golflengte TX:
Golflengte RX:
Max. afstand:
Min. temperatuur:
Max. temperatuur:

Cisco SFP-GE-S/GLC-SX-MMD
SFP
Cisco
Fiber
Multimode
LC/PC duplex
Gigabit Ethernet
850 nm
850 nm
550 m
-20 °C
85 °C

Geschikt voor:
  • Geschikt voor Cisco ASR 900, ASR1000, ASR9000, IE-3001, 3560G series
  • Geschikt voor Cisco Catalyst 3560X, 3750, 3800, 4500, 6500, 7600 series
  • Geschikt voor Cisco Catalyst C870-XL, SG5200-50P

Specificaties

Merk KommaGo
Artikelnummer SFP0025
Equivalent Ja
SFP-type SFP
Overdrachtssnelheid 1 Gigabit (1000 Mbps)
Singlemode of multimode Multimode
Connectortype LC
Aantal vezels 2 - Duplex
Maximale afstand 550 meter
TX-waarde 850nm
RX-waarde 850nm
Min. temperatuur -20°C
Max. temperatuur 85°C

Reviews

Veelgestelde vragen