4.5/5
Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Blindshipping mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
68105

SFP Module voor Cisco

Equivalent: Cisco MGBLH1

89,00excl. btw

107,69incl. btw

SFP Module voor Cisco
Equivalent: Cisco MGBLH1

89,00 excl. btw

107,69 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Klanten beoordelen KommaGo met een  4.5/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

Deze hoogkwalitatieve singlemode SFP-module is speciaal gecodeerd voor Cisco en is het equivalent voor de Cisco MGBLH1. De SFP module ondersteunt een golflengte van 1310 nm en kan een afstand van 40 km overbruggen.

Eigenschappen SFP Module voor Cisco

Equivalent:
Transceiver type:
Gecodeerd voor:
Bekabeling:
Media:
Netwerkpoort:
Netwerk protocol:
Golflengte TX:
Golflengte RX:
Max. afstand:
Min. temperatuur:
Max. temperatuur:

Cisco MGBLH1
SFP
Cisco
Fiber
Singlemode
LC duplex
Gigabit Ethernet
1310 nm
1310 nm
40000 m
0 °C
70 °C

Specificaties

Merk KommaGo
Artikelnummer SFP0047
Equivalent Ja
SFP-type SFP
Overdrachtssnelheid 1 Gigabit (1000 Mbps)
Singlemode of multimode Singlemode
Connectortype LC
Aantal vezels 2 - Duplex
Maximale afstand 40000 meter
TX-waarde 1310nm
RX-waarde 1310nm
Min. temperatuur 0°C
Max. temperatuur 70°C

Reviews

Veelgestelde vragen