4.5/5
Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Blindshipping mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
74637

QSFP Module voor Dell

Equivalent: Dell QSFP-40G-SR4

159,00excl. btw

192,39incl. btw

QSFP Module voor Dell
Equivalent: Dell QSFP-40G-SR4

159,00 excl. btw

192,39 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Klanten beoordelen KommaGo met een  4.5/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

Deze hoogkwalitatieve multimode QSFP+ module is speciaal gecodeerd voor Dell en is het equivalent voor de Dell QSFP-40G-SR4. De 40 Gigabit QSFP+ module ondersteunt een golflengte van 850nm en kan een afstand van 100m overbruggen.

Eigenschappen QSFP+ Module voor Dell

Equivalent:
Transceiver type:
Gecodeerd voor:
Bekabeling:
Media:
Netwerkpoort:
Netwerk protocol:
Golflengte TX:
Golflengte RX:
Max. afstand:
Min. temperatuur:
Max. temperatuur:
Aantal vezels:

Dell QSFP-40G-SR4
QSFP+
Dell
Fiber
Multimode
MTP (MPO)
40 Gigabit Ethernet
850 nm
850 nm
100 m
0 °C
70 °C
8

Specificaties

Merk KommaGo
Artikelnummer SFP0088
Equivalent Ja
SFP-type QSFP+
Overdrachtssnelheid 40 Gigabit (40000 Mbps)
Singlemode of multimode Multimode
Connectortype MTP (MPO)
Aantal vezels 8
Maximale afstand 100 meter
TX-waarde 850nm
RX-waarde 850nm
Min. temperatuur 0°C
Max. temperatuur 70°C

Reviews

Veelgestelde vragen