Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
Product image

MikroTik SFP/SFP+/SFP28

stack kabel (1 meter)

25,00excl. btw

30,25incl. btw

MikroTik SFP/SFP+/SFP28
stack kabel (1 meter)

29,00excl. btw

25,00 excl. btw

30,25 incl. btw

Uit voorraad leverbaar

Vandaag besteld, woensdag in huis

Klanten beoordelen Wiredshop met een  4.61/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De MikroTik XS+DA0001 is een stack kabel met een lengte van 1 meter. Hiermee kunt u twee SFP/SFP+/SFP28 apparaten binnen een rack of tussen aangrenzende racks met elkaar koppelen. Naast SFP 1G en SFP+ 10G ondersteunt deze kabel dus ook de 25G SFP28 standaard.

Specificaties

Merk MikroTik
Artikelnummer XS+DA0001
EAN XS+DA0001
SFP-type SFP28
Overdrachtssnelheid 25 Gigabit (2500 Mbps)
Singlemode of multimode n.v.t.
Connectortype Koper (patchkabel)
Maximale afstand 1 meter

Alternatieven

  • MikroTik SFP+ naar SFP+ stack

    kabel (1 meter)

    29,00excl. btw

    35,09incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Meer informatie
  • MikroTik SFP/SFP+/SFP28

    stack kabel (3 meter)

    41,04excl. btw

    49,66incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Meer informatie

Reviews

Veelgestelde vragen