4.7/5
Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
56289

MikroTik SFP module 1.25G

SM 20km 1310nm Dual LC Duplex

25,00excl. btw

30,25incl. btw

MikroTik SFP module 1.25G
SM 20km 1310nm Dual LC Duplex

25,00 excl. btw

30,25 incl. btw

Uit voorraad leverbaar

Bekijk staffelkorting

Vandaag besteld, vrijdag in huis

Klanten beoordelen KommaGo met een  4.7/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De Mikrotik S-31DLC20D is een 1.25G SFP transceiver met een 1310nm Dual LC connector, geschikt voor single mode glasvezelverbindingen tot 20 kilometer.

Eigenschappen Mikrotik SFP Module 1.25G

Afstand 20 km
Single mode
Golflengte 1310nm
Dual LC-connector
Format SFP

Specificaties

Merk MikroTik
Artikelnummer S-31DLC20D
EAN S-31DLC20D
Equivalent Nee
SFP-type SFP
Overdrachtssnelheid 1 Gigabit (1000 Mbps)
Singlemode of multimode Singlemode
Connectortype LC
Aantal vezels 2 - Duplex
Maximale afstand 20000 meter
TX-waarde 1310nm
RX-waarde 1310nm
Min. temperatuur -40°C
Max. temperatuur 70°C

Reviews

Veelgestelde vragen