4.5/5
Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Blindshipping mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
54413

ACT LC-LC 50/125µm OM3

Duplex fiber optic patchkabel 10 M

27,55excl. btw

33,33incl. btw

ACT LC-LC 50/125µm OM3
Duplex fiber optic patchkabel 10 M

27,55 excl. btw

33,33 incl. btw

Uit voorraad leverbaar

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Klanten beoordelen KommaGo met een  4.5/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De 50/125µm OM3 Duplex glasvezelkabel beschikt over een LC-LC aansluiting en is geschikt voor multi-mode fiber 100BASE-FX, 1000BASE-SX, 10GBASE-SR, 40 Gb Ethernet en 100 Gb Ethernet transceivers. Met deze glasvezelkabel kunt u verschillende netwerkapparatuur met elkaar verbinden.

Technische specificaties: LC-LC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel

Lengte: 10,00 m
Connectoren: LC - LC
Vezel: 50/125µm OM3
Kabel: Duplex
Kleur: Aqua
Diameter: 2 x 2 mm
Mantel: LSZH
Kwaliteit: Hoge kwaliteit
IL(Max): 0,2 dB
IL(Average): <0,1 dB
RL: >45 dB

Specificaties

Merk Kabel
Artikelnummer RL9610
EAN 8716065229400
Lengte 10 meter
Connectoren LC - LC
Vezel 50/125µm OM3
Duplex of simplex Duplex
Kleur kabel Aqua
Diameter 2 x 2mm
Outdoor Nee
Mantel LSZH

Downloads

RL96xx Patchkabel Datasheet(1910 KB)

Reviews

Veelgestelde vragen