4.5/5
Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Blindshipping mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
54443

KTI KS1082 SFP Transceiver module (SFP-FC-M-A)

Mulitmode LC-Duplex (2km)

40,50excl. btw

49,00incl. btw

KTI KS1082 SFP Transceiver module (SFP-FC-M-A)
Mulitmode LC-Duplex (2km)

40,50 excl. btw

49,00 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Klanten beoordelen KommaGo met een  4.5/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

Met een SFP module heeft u de mogelijkheid om de combo poort op uw switch te voorzien van de juiste aansluiting voor de gewenste toepassing. Deze Multimode SFP module is geschikt voor afstanden tot 2KM en heeft een doorvoersnelheid van 100 Mbps.



Technische specificatiesSFP_MM

Type
Ethernet type
Type aansluiting
Fiber type/ afstand
Operationele temperatuur
Snelheid
Merk

SFP module MM
Fast Ethernet
LC Duplex, 100 Base FX
Multimode 2 km
0 °C~70 °C
155 l/s
KTI Networks


Omschrijving
Veel switches zijn voorzien van een optionele SFP poorten. Met deze SFP poorten kunt u de switch flexibel inzetten om bijvoorbeeld de switch door middel van glasvezelkabel te verbinden. SFP modules zijn onder andere verkrijgbaar in verschillende afstanden, aansluitingen en snelheden. Voor elke toepassing kunt u dus een gewenste SFP module aanschaffen. Bekijk de technische specificaties voor meer informatie over de KTI SFP Transceiver module:

Specificaties

Merk KTI
Artikelnummer SFP_MM
EAN 8716065261097
Equivalent Nee
SFP-type SFP
Overdrachtssnelheid 100 Mbps
Singlemode of multimode Multimode
Connectortype LC
Aantal vezels 2 - Duplex
Maximale afstand 2000 meter
TX-waarde 1310nm
RX-waarde 1310nm
Min. temperatuur 0°C
Max. temperatuur 70°C

Reviews

Veelgestelde vragen