4.5/5
Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Blindshipping mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
59963

KTI Networks 1000Base-LX SFP

Single Mode SFP module

59,00excl. btw

71,39incl. btw

KTI Networks 1000Base-LX SFP
Single Mode SFP module

59,00 excl. btw

71,39 incl. btw

Uit voorraad leverbaar

Voor 21:00 uur besteld, morgen in huis

Klanten beoordelen KommaGo met een  4.5/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

Deze single mode SFP module van KTI is geschikt voor 1000Base compatible switches en media converters. De SFP module is voorzien van een LC Duplex connector.

Specificaties

Merk KTI
Artikelnummer KS1088
EAN 8716065191073
Equivalent Nee
SFP-type SFP
Overdrachtssnelheid 1 Gigabit (1000 Mbps)
Singlemode of multimode Singlemode
Connectortype LC
Aantal vezels 2 - Duplex
Maximale afstand 10000 meter
TX-waarde 1310nm
RX-waarde 1310nm
Min. temperatuur 0°C
Max. temperatuur 70°C

Reviews

Veelgestelde vragen