4.7/5
Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
58717

KTI Networks 1000Base-SX SFP (SFP-GLM-A)

Multimode SFP module

49,00excl. btw

59,29incl. btw

KTI Networks 1000Base-SX SFP (SFP-GLM-A)
Multimode SFP module

49,00 excl. btw

59,29 incl. btw

Uit voorraad leverbaar

Bekijk staffelkorting

Vandaag besteld, vrijdag in huis

Klanten beoordelen KommaGo met een  4.7/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

Deze multimode SFP module van KTI is geschikt voor 1000Base compatible switches en media converters. De SFP module is voorzien van een LC Duplex connector.

Specificaties

Merk KTI
Artikelnummer KS1087
EAN 8716065191066
Equivalent Nee
SFP-type SFP
Overdrachtssnelheid 1 Gigabit (1000 Mbps)
Singlemode of multimode Multimode
Connectortype LC
Aantal vezels 2 - Duplex
Maximale afstand 550 meter
TX-waarde 850nm
RX-waarde 850nm
Min. temperatuur 0°C
Max. temperatuur 70°C

Reviews

Veelgestelde vragen