4.5/5
Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Blindshipping mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
134965

HPE X142 40G QSFP+ Transceiver

MPO eSR4, multimode, 850nm

2.499,00excl. btw

3.023,79incl. btw

HPE X142 40G QSFP+ Transceiver
MPO eSR4, multimode, 850nm

2.499,00 excl. btw

3.023,79 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Klanten beoordelen KommaGo met een  4.5/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De HPE X142 40G is een originele HPE multimode QSFP-module met MPO-connector en een golflengte van 850nm. De QSFP-module ondersteunt snelheden tot 40 Gbps over een afstand van maximaal 300 meter.

Eigenschappen HPE X142 40G QSFP+

Originele HPE QSFP-module
Hot swappable
Snelheid: 40 Gbps
Fibertype: multimode
Connectortype: MTP/MPO
Aantal vezels: 12
TX-waarde: 850nm
RX-waarde: 850nm
Maximale afstand: 300m
Minimale temperatuur: 0°C
Maximale temperatuur: 70°C

Specificaties

Merk HPE-Aruba
Artikelnummer JH233A
Equivalent Nee
SFP-type QSFP+
Overdrachtssnelheid 40 Gigabit (40000 Mbps)
Singlemode of multimode Multimode
Connectortype MTP (MPO)
Aantal vezels 12
Maximale afstand 300 meter
TX-waarde 850nm
RX-waarde 850nm
Min. temperatuur 0°C
Max. temperatuur 70°C

Reviews

Veelgestelde vragen