4.5/5
Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Blindshipping mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
52913

DrayTek SFP SX LC Multimode

1,25Gbps, 850nm (550 meter)

55,00excl. btw

66,55incl. btw

DrayTek SFP SX LC Multimode
1,25Gbps, 850nm (550 meter)

55,00 excl. btw

66,55 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Klanten beoordelen KommaGo met een  4.5/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

Draytek SFP module: SX 550, Multimode, 1,25 Gbps, 850nm (geschikt voor Draytek switches)

Specificaties

Merk DrayTek
Artikelnummer XFSFP-SX550
Equivalent Nee
SFP-type SFP
Overdrachtssnelheid 1 Gigabit (1000 Mbps)
Singlemode of multimode Multimode
Connectortype LC
Aantal vezels 2 - Duplex
Maximale afstand 550 meter
TX-waarde 850nm
RX-waarde 850nm
Min. temperatuur 0°C
Max. temperatuur 70°C

Reviews

Veelgestelde vragen