4.7/5
Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
77379

Cisco 10GBASE-CU SFP+

SFP+ Twinax kabel 3 meter

69,00excl. btw

83,49incl. btw

Cisco 10GBASE-CU SFP+
SFP+ Twinax kabel 3 meter

69,00 excl. btw

83,49 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Bekijk staffelkorting

Klanten beoordelen KommaGo met een  4.7/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

Cisco 10GBASE-CU SFP+ is een koperen SFP+ male naar SFP+ male kabel van 3 meter lang. Hiermee kunt u twee Cisco switches onderling met elkaar verbinden via de SFP+ poort. De Twinax patchkabel ondersteunt doorvoersnelheden tot 10Gbps.

Eigenschappen Cisco 10GBASE-CU SFP+

Officiële Cisco kabel
SFP+ male naar SFP+ male
Snelheden tot 10 Gbps
Materiaal kabel: koper
Zeer dunne kabel (OD 4.2mm, 30AWG)
Lengte: 3 meter

Specificaties

Merk Cisco
Artikelnummer SFP-H10GB-CU3M
EAN 882658210709
SFP-type SFP+
Overdrachtssnelheid 10 Gigabit (10000 Mbps)
Singlemode of multimode n.v.t.
Connectortype Koper (patchkabel)
Maximale afstand 3 meter

Alternatieven

Cisco 10GBASE-CU SFP+

SFP+ Twinax kabel 1 meter

49,00excl. btw

59,29incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Meer informatie

Cisco 10GBASE-CU SFP+

SFP+ Twinax kabel 5 meter

79,00excl. btw

95,59incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Meer informatie

Reviews

Veelgestelde vragen