Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
Product image

ATEN VE883K1 HDMI Extender 300m

Verzender & Ontvanger set

885,00excl. btw

1.070,85incl. btw

ATEN VE883K1 HDMI Extender 300m
Verzender & Ontvanger set

885,00 excl. btw

1.070,85 incl. btw

Bel voor levertijd Niet op voorraad in eigen magazijn. Onze leverancier geeft geen verwachte leverdatum af.
Neem contact met ons op voor meer informatie.

Klanten beoordelen Wiredshop met een  4.61/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

Met de ATEN VE883K1 kunt u een HDMI, Ethernet, Audio en USB signaal verlengen over glasvezel tot wel 300m. De set bestaat uit een ontvanger en verzender en wordt compleet geleverd inclusief 2 SFP modules. De Aten VE883K1 beschikt naast HDMI over een USB, Audio, IR, RS-232 en een Gigabit LAN poort.

ATEN VE883K1 eigenschappen

Verzend 4K HDMI beelden over glasvezel tot 300m
1 x HDMI ingang op verzender en 1 x HDMI uitgang op ontvanger
1 x USB-B op verzender en 1 x USB-A op ontvanger
Analoge audio en RS-232 op verzender en ontvanger
Ondersteunt lossless 4K-video tot 4096 x 2160 / 3840 x 2160 bij 60 Hz (4:2:0)
1x Gigabit LAN op verzender en ontvanger
2 x SFP module meegeleverd

HDMI over Glasvezel
De ATEN VE883K1 HDMI extender werkt over glasvezel tot 300 meter en laat u eenvoudig een ethernet, beeld, IR sensor en stereo audio verlengen via glasvezel. Dankzij de hoge doorvoersnelheid van glasvezel us er bijna geen vertraging merkbaar. De ATEN VE883K1 is een set bestaande uit een ATEN VE883T zender en ATEN VE883R ontvanger.

De ATENVE883T (transmitter) beschikt over een HDMI ingang, USB-B aansluiting, 5-polige analoge audio aansluiting, 3-polige RS-232 aansluiting, IR poort, Gigabit LAN en een SFP slot waar de bijgeleverde SFP module in kan. De ATEN VE883R (receiver) is bijna identiek maar beschikt oer een HDMI output en USB-A aansluiting.

Inhoud verpakking

1x VE883T 4K HDMI optische zender
1x VE883R 4K HDMI optische ontvanger
2x Voedingsadapters
2x Aansluitblok 3-polig
2x Aansluitblok 5-polig
1x IR-ontvanger
1x IR-zender
1x USB-kabel
2x HDMI LockPro
2x SFP-modules
1x Gebruiksaanwijzing

Specificaties

Merk ATEN
Artikelnummer VE883K1-AT-G
EAN 4719264646256
Type Set ontvanger & zender
Max. afstand Full-HD 300 meter
Max. afstand 4K 300 meter
Type kabel Glasvezel
PoE/PoH Nee
RS-232 aansluiting Ja
IR aansluiting Ja

Downloads

Aten VE883K1 datasheet(1023 KB)

Alternatieven

  • ATEN VE883K2 HDMI Extender 10km

    Verzender & Ontvanger set

    1.149,00excl. btw

    1.390,29incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Meer informatie
  • ATEN VE1812 HDMI Extender set

    met PoH

    449,00excl. btw

    543,29incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Meer informatie
  • ATEN VE2812AT HDMI Extender

    Verzender

    299,00excl. btw

    361,79incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Meer informatie

Accessoires

  • ATEN HDMI kabel 3 meter

    True 4K, Ethernet ondersteuning

    12,00excl. btw

    14,52incl. btw

    Uit voorraad leverbaar
    Meer informatie
  • ATEN HDMI kabel 5 meter

    True 4K, Ethernet ondersteuning

    19,00excl. btw

    22,99incl. btw

    Uit voorraad leverbaar
    Meer informatie
  • ACT LC-LC 50/125µm OM3

    Tight buffer kabel 4-voudig 100 M

    248,00excl. btw

    300,08incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Meer informatie

Reviews

Veelgestelde vragen