4.5/5
Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Blindshipping mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
134969

Aruba 40G QSFP+ LC Transceiver

Bi-directioneel, multimode, 850nm

799,00excl. btw

966,79incl. btw

Aruba 40G QSFP+ LC Transceiver
Bi-directioneel, multimode, 850nm

799,00 excl. btw

966,79 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Klanten beoordelen KommaGo met een  4.5/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De Aruba 40G QSFP+ LC Transceiver is een originele Aruba multimode QSFP-module met LC-connector en een golflengte van 850nm. De bi-directionele QSFP-module ondersteunt snelheden tot 40 Gbps over een afstand van maximaal 150 meter.

Eigenschappen 40G QSFP+ LC

Originele Aruba QSFP-module
Hot swappable
Snelheid: 40 Gbps
Fibertype: multimode
Connectortype: LC
Aantal vezels: 2, duplex
TX-waarde: 850nm
RX-waarde: 850nm
Maximale afstand: 150m
Minimale temperatuur: 0°C
Maximale temperatuur: 70°C

Specificaties

Merk Aruba Networks
Artikelnummer JL308A
Equivalent Nee
SFP-type QSFP+
Overdrachtssnelheid 40 Gigabit (40000 Mbps)
Singlemode of multimode Multimode
Connectortype LC
Aantal vezels 2 - Duplex
Maximale afstand 100 meter
TX-waarde 850nm
RX-waarde 850nm
Min. temperatuur 0°C
Max. temperatuur 70°C

Reviews

Veelgestelde vragen