Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
Product image

Aruba 25G SFP28 LC Transceiver

SR, multimode, 850nm

949,00excl. btw

1.148,29incl. btw

Aruba 25G SFP28 LC Transceiver
SR, multimode, 850nm

949,00 excl. btw

1.148,29 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen Niet op voorraad in eigen magazijn, maar doorgaans wel goed leverbaar bij onze leverancier.
Wij verwachten het product binnen 3 werkdagen te kunnen versturen

Klanten beoordelen Wiredshop met een  4.61/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De Aruba 25G SFP28 LC Transceiver is een originele Aruba multimode SFP28-module met LC-connector en een golflengte van 850nm. De SFP28-module ondersteunt snelheden tot 25 Gbps over een afstand van maximaal 100 meter.

Eigenschappen Aruba 25G SFP28 LC Transceiver

Originele Aruba SFP28-module
Hot swappable
Snelheid: 25 Gbps
Fibertype: multimode
Connectortype: LC
Aantal vezels: 2, duplex
TX-waarde: 850nm
RX-waarde: 850nm
Maximale afstand: 100m
Minimale temperatuur: 0°C
Maximale temperatuur: 70°C

Specificaties

Merk Aruba Networks
Artikelnummer JL484A
Equivalent Nee
SFP-type SFP28
Overdrachtssnelheid 25 Gigabit (2500 Mbps)
Singlemode of multimode Multimode
Connectortype LC
Aantal vezels 2 - Duplex
Maximale afstand 100 meter
TX-waarde 850nm
RX-waarde 850nm
Min. temperatuur 0°C
Max. temperatuur 70°C

Alternatieven

  • Aruba 25G SFP28 LC Transceiver

    eSR, multimode 850nm

    1.229,00excl. btw

    1.487,09incl. btw

    Levertijd 1 tot 3 werkdagen
    Meer informatie

Reviews

Veelgestelde vragen