4.5/5
Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Blindshipping mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
134975

Aruba 100G QSFP28 Transceiver

LC LR4, 2-strand, singlemode, 1310nm

449,00excl. btw

543,29incl. btw

Aruba 100G QSFP28 Transceiver
LC LR4, 2-strand, singlemode, 1310nm

449,00 excl. btw

543,29 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Klanten beoordelen KommaGo met een  4.5/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De Aruba 100G QSFP28 Transceiver is een originele Aruba multimode QSFP28-module met LC duplex-connector en een golflengte van 1310nm. De QSFP28-module ondersteunt snelheden tot wel 100 Gbps over een afstand van maximaal 10km.

Eigenschappen 100G QSFP28 LC

Originele Aruba QSFP28-module
Hot swappable
Snelheid: 100 Gbps
Fibertype: singlemode
Connectortype: LC duplex
TX-waarde: 1310nm
RX-waarde: 1310nm
Maximale afstand: 10km
Minimale temperatuur: 0°C
Maximale temperatuur: 70°C

Specificaties

Merk Aruba Networks
Artikelnummer JL310A
Equivalent Nee
SFP-type QSFP28
Overdrachtssnelheid 100 Gigabit (100000 Mbps)
Singlemode of multimode Singlemode
Connectortype LC
Aantal vezels 2 - Duplex
Maximale afstand 10000 meter
TX-waarde 1310nm
RX-waarde 1310nm
Min. temperatuur 0°C
Max. temperatuur 70°C

Reviews

Veelgestelde vragen