4.5/5
Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Blindshipping mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
54597

ACT SC-SC 9/125µm OS1

Duplex fiber optic patchkabel 1,5 M

15,58excl. btw

18,85incl. btw

ACT SC-SC 9/125µm OS1
Duplex fiber optic patchkabel 1,5 M

15,58 excl. btw

18,85 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Klanten beoordelen KommaGo met een  4.5/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

9/125m OS1 Duplex glasvezelkabel beschikt over een SC-SC aansluiting en is geschikt voor single-mode fiber 100BASE-FX, 1000BASE-SX, 1000BASE-LX en 10GBASE-SX transceivers. Met deze glasvezelkabel kunt u verschillende netwerkapparatuur met elkaar verbinden.


Technische specificaties:SC-SC 9/125?m OS1 Duplex fiber optic patchkabel

Lengte:
Connectoren:
Vezel:
Kabel:
Kleur:
Diameter:
Mantel:
Kwaliteit:
IL(Max):
IL(Average):
RL:

1,50 m
SC - SC
9/125µm OS1
Duplex
Geel
2 x 3 mm
PVC
Hoge kwaliteit
0,2 dB
<0,1 dB
>55 dB

Specificaties

Merk Kabel
Artikelnummer RL3951
EAN 8716065223903
Lengte 1,5 meter
Connectoren SC - SC
Vezel 9/125µm OS1
Duplex of simplex Duplex
Kleur kabel Geel
Diameter 2 x 3mm
Outdoor Nee
Mantel PVC

Downloads

Datasheet ACT RL39XX(514 KB)

Reviews

Veelgestelde vragen