4.5/5
Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Blindshipping mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
54587

ACT SC-SC 50/125µm OM2

Duplex fiber optic patchkabel 1,5 M

14,07excl. btw

17,02incl. btw

ACT SC-SC 50/125µm OM2
Duplex fiber optic patchkabel 1,5 M

14,07 excl. btw

17,02 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Klanten beoordelen KommaGo met een  4.5/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De 50/125µm OM2 Duplex glasvezelkabel beschikt over een SC-SC aansluiting en is geschikt voor multi-mode fiber 100BASE-FX, 1000BASE-SX en 10GBASE-SR transceivers. Met deze glasvezelkabel kunt u verschillende netwerkapparatuur met elkaar verbinden.


Technische specificaties:SC-SC 50/125µm OM2 Duplex fiber optic patchkabel

Lengte:
Connectoren:
Vezel:
Kabel:
Kleur:
Diameter:
Mantel:
Kwaliteit:
IL(Max):
IL(Average):
RL:
Brand:
Supplier productnr.:
EAN:

1,50 m
SC - SC
50/125µm OM2
Duplex
Oranje
2 x 3 mm
PVC
Hoge kwaliteit
0,2 dB
<0,1 dB
>45 dB
ACT
RL3551
8716065223811

Specificaties

Merk Kabel
Artikelnummer RL3551
EAN 8716065223811
Lengte 1,5 meter
Connectoren SC - SC
Vezel 50/125µm OM2
Duplex of simplex Duplex
Kleur kabel Oranje
Diameter 2 x 3mm
Outdoor Nee
Mantel PVC

Downloads

Datasheet ACT RL35XX(512 KB)

Reviews

Veelgestelde vragen