4.5/5
Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Blindshipping mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
75569

ACT MTP-MTP 50/125µm OM4

Patchkabel Polarity B Multimode 1 M

89,81excl. btw

108,67incl. btw

ACT MTP-MTP 50/125µm OM4
Patchkabel Polarity B Multimode 1 M

89,81 excl. btw

108,67 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Klanten beoordelen KommaGo met een  4.5/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

Creëer een snelle switch-to-switch verbinding met de ACT 50/125µm OM4 patchkabel. De multimode polarity B kabel heeft één MTP-connector per zijde en is geschikt voor QSFP+ 40G en QSFP28 100G transceivers. Ultra compact door het ontwerp met 12 vezels en een doorsnede van slechts 3mm.

Eigenschappen ACT MTP-MTP 50/125µm OM4 patchkabel


Lengte:
Connectoren:
Vezel:
Kabel:
Polariteit:
Kleur:
Diameter:
Aantal vezels:
Mantel:
IL:
RL:

1 m
MTP (MPO) female (x1) - MTP (MPO) female (x1)
50/125µm OM4
Multimode
A
Erika Violet
3 mm
12
LSZH
<0,20 dB
20 dB

Specificaties

Merk Kabel
Artikelnummer RL7761
Lengte 1 meter
Connectoren MTP - MTP
Vezel 50/125µm OM4
Duplex of simplex Duplex
Kleur kabel Roze
Diameter 3mm
Outdoor Nee
Mantel LSZH

Alternatieven

ACT MTP-MTP 50/125µm OM4

Patchkabel Polarity B Multimode 3 M

100,20excl. btw

121,24incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Meer informatie

ACT MTP-MTP 50/125µm OM4

Patchkabel Polarity B Multimode 5 M

110,58excl. btw

133,80incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Meer informatie

ACT MTP-MTP 50/125µm OM4

Patchkabel Polarity B Multimode 7 M

120,96excl. btw

146,36incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen
Meer informatie

Reviews

Veelgestelde vragen