4.5/5
Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Blindshipping mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
54611

ACT LC-SC 50/125ìm OM2

duplex patchkabels 3 M

16,20excl. btw

19,60incl. btw

ACT LC-SC 50/125ìm OM2
duplex patchkabels 3 M

16,20 excl. btw

19,60 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Klanten beoordelen KommaGo met een  4.5/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De 50/125µm OM2 Duplex glasvezelkabel beschikt over een LC-SC aansluiting en is geschikt voor multi-mode fiber 100BASE-FX, 1000BASE-SX en 10GBASE-SR transceivers. Met deze glasvezelkabel kunt u verschillende netwerkapparatuur met elkaar verbinden.


Technische specificaties:LC-SC 50/125µm OM2 Duplex fiber optic patchkabel

Lengte:
Connectoren:
Vezel:
Kabel:
Kleur:
Diameter:
Mantel:
Kwaliteit:
IL(Max):
IL(Average):
RL:

3,00 m
LC - SC
50/125µm OM2
Duplex
Oranje
2 x 2 mm
PVC
Hoge kwaliteit
0,2 dB
<0,1 dB
>45 dB

Specificaties

Merk Kabel
Artikelnummer RL8503
EAN 8716065224474
Lengte 3 meter
Connectoren LC - SC
Vezel 50/125µm OM2
Duplex of simplex Duplex
Kleur kabel Oranje
Diameter 2 x 2mm
Outdoor Nee
Mantel PVC

Downloads

Datasheet ACT RL85XX(538 KB)

Reviews

Veelgestelde vragen