4.5/5
Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Blindshipping mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
71423

ACT LC-LC 9/125µm OS2 Indoor/Outdoor

Tight buffer kabel 4-voudig 40 M

106,51excl. btw

128,87incl. btw

ACT LC-LC 9/125µm OS2 Indoor/Outdoor
Tight buffer kabel 4-voudig 40 M

106,51 excl. btw

128,87 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Klanten beoordelen KommaGo met een  4.5/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De ACT AC9/125µm OS2 is een 4-voudige tight buffer glasvezelkabel met LC-connectoren. De kabel is singlemode en is speciaal geschikt voor indoor en outdoor installaties waar langere glasvezelkabels benodigd zijn. Zowel horizontale als verticale installatie mogelijk.


Technische specificaties:4x LC - 4x LC 9/125µm OS2 tight buffer kabel

Lengte:
Connectoren:
Vezel:
Kabel:
Kleur:
Diameter:
Mantel:
Kwaliteit:
IL:
RL:

40 m
4x LC - 4x LC
9/125µm OS2
Duplex
Geel
6 mm
LSZH
Hoge kwaliteit
<0,20 dB
55 dB

Specificaties

Merk Kabel
Artikelnummer RL2304
EAN 8716065331356
Lengte 40 meter
Connectoren 4x LC - 4x LC
Vezel 9/125µm OS2
Duplex of simplex Duplex
Kleur kabel Geel
Diameter 6mm
Outdoor Ja
Mantel LSZH

Reviews

Veelgestelde vragen