4.5/5
Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Blindshipping mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
132903

ACT LC-LC 9/125µm OS2

Duplex fiber optic patchkabel 15 M

32,23excl. btw

39,00incl. btw

ACT LC-LC 9/125µm OS2
Duplex fiber optic patchkabel 15 M

32,23 excl. btw

39,00 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Klanten beoordelen KommaGo met een  4.5/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De 9/125 m OS1 Duplex glasvezelkabel beschikt over een LC-LC aansluiting en is geschikt voor single-mode fiber 100BASE-FX, 1000BASE-SX, 1000BASE-LX en 10GBASE-SX transceivers. Met deze glasvezelkabel kunt u verschillende netwerkapparatuur met elkaar verbinden.


Technische specificaties:LC-LC 9/125µm OS1 Duplex fiber optic patchkabel

Lengte:
Connectoren:
Vezel:
Kabel:
Kleur:
Diameter:
Mantel:
Kwaliteit:
IL(Max):
IL(Average):
RL:

5,00 m
LC - LC
9/125µm OS1
Duplex
Geel
2 x 3 mm
PVC
Hoge kwaliteit
0,2 dB
<0,1 dB
>55 dB

Specificaties

Merk Kabel
Artikelnummer RL9915
EAN 8716065224801

Reviews

Veelgestelde vragen