4.7/5
Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
60347

ACT LC-LC 50/125µm OM3

Tight buffer kabel 4-voudig 40 M

127,25excl. btw

153,98incl. btw

ACT LC-LC 50/125µm OM3
Tight buffer kabel 4-voudig 40 M

127,25 excl. btw

153,98 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Bekijk staffelkorting

Klanten beoordelen KommaGo met een  4.7/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De 50/125µm OM3 tight buffer glasvezelkabel heeft een 4-voudige LC-LC aansluiting en is geschikt voor multi-mode fiber 100BASE-FX, 1000BASE-SX, 10GBASE-SR, 40Gb Ethernet en 100Gb Ethernet transceivers. Speciaal geschikt voor indoor en outdoor installaties waar langere glasvezelkabels benodigd zijn.


Technische specificaties:4x LC - 4x LC 50/125µm OM3 tight buffer kabel

Lengte:
Connectoren:
Vezel:
Kabel:
Kleur:
Diameter:
Mantel:
Kwaliteit:
IL:
RL:

40 m
4x LC - 4x LC
50/125µm OM3
Duplex
Aqua
6 mm
LSZH
Hoge kwaliteit
<0,20 dB
>35 dB

Specificaties

Merk Kabel
Artikelnummer RL2404
EAN 8716065351316
Lengte 40 meter
Connectoren 4x LC - 4x LC
Vezel 50/125µm OM3
Duplex of simplex Duplex
Kleur kabel Aqua
Diameter 6mm
Outdoor Ja
Mantel LSZH

Reviews

Veelgestelde vragen