4.5/5
Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Blindshipping mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
86445

ACT LC-LC 50/125µm OM3

Duplex Polarity Twist fiber optic patchkabel 5 M

26,00excl. btw

31,46incl. btw

ACT LC-LC 50/125µm OM3
Duplex Polarity Twist fiber optic patchkabel 5 M

26,00 excl. btw

31,46 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Klanten beoordelen KommaGo met een  4.5/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De ACT 50/125µm OM3 Duplex Polarity Twist glasvezelkabel met LC-LC connectoren is geschikt voor multi-mode fiber 100BASE-FX, 1000BASE-SX, 10GBASE-SR, 40 Gb Ethernet en 100 Gb Ethernet transceivers. De patchkabels zijn extra dun (1.6mm) en de polariteit is in slechts een paar seconden te wijzigen.

Eigenschappen ACT LC-LC 50/125µm OM3 patchkabel

Lengte:
Connector A:
Connector B:
Kabel:
Vezel categorie:
Fiber type:
Kleur:
Diameter:
Mantel:
IL:
RL:

5 m
LC male (2x)
LC male (2x)
Duplex
50/125µm OM3
Multimode
Aqua
1.6 mm
LSZH
<0,15 dB
>45 dB

Specificaties

Merk ACT
Artikelnummer RL8305
Lengte 5 meter
Connectoren LC - LC
Vezel 50/125µm OM3
Duplex of simplex Duplex
Kleur kabel Aqua
Diameter 1.6mm
Outdoor Nee
Mantel LSZH

Downloads

ACT RL8305 Datasheet(277 KB)

Reviews

Veelgestelde vragen