4.7/5
Kopen op rekening Voor zakelijke klanten
Professioneel advies 20 jaar ervaring
Gratis verzending Dropshipment mogelijk
KommagoFirewallshopHeadsetwinkelMobielverbindenNetcamshopPortofoonwinkelPresentatiestoreRoutershopVergadertelefonieVoipshopWifishopWiredshop
61577

ACT LC-LC 50/125µm OM3

Duplex fiber optic patchkabel 30 M

48,76excl. btw

59,00incl. btw

ACT LC-LC 50/125µm OM3
Duplex fiber optic patchkabel 30 M

48,76 excl. btw

59,00 incl. btw

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Bekijk staffelkorting

Klanten beoordelen KommaGo met een  4.7/5

Gratis verzending

Professioneel advies

20 jaar ervaring

De 50/125µm OM3 Duplex glasvezelkabel beschikt over een LC-LC aansluiting en is geschikt voor multi-mode fiber 100BASE-FX, 1000BASE-SX, 10GBASE-SR, 40 Gb Ethernet en 100 Gb Ethernet transceivers. Met deze glasvezelkabel kunt u verschillende netwerkapparatuur met elkaar verbinden.


Technische specificaties:LC-LC 50/125µm OM3 Duplex fiber optic patchkabel

Lengte:
Connectoren:
Vezel:
Kabel:
Kleur:
Diameter:
Mantel:
Kwaliteit:
IL(Max):
IL(Average):
RL:

30 m
LC - LC
50/125µm OM3
Duplex
Blauw
2 x 2 mm
PVC
Hoge kwaliteit
0,2 dB
<0,1 dB
>45 dB

Specificaties

Merk Kabel
Artikelnummer RL9630
EAN 8716065229448
Lengte 30 meter
Connectoren LC - LC
Vezel 50/125µm OM3
Duplex of simplex Duplex
Kleur kabel Blauw
Diameter 2 x 2mm
Outdoor Nee
Mantel PVC

Downloads

Datasheet ACT RL96xx(536 KB)

Reviews

Veelgestelde vragen